Druhý jarní zápas jsme sehráli na půdě lídra tabulky SK Ďáblice.
(1:1)
12.kolo v So 8.4.2017 11:00
Ďáblice UMT
SK Ďáblice

Do začátku zápasu jsme vlítli ve velkém tempu a hned v prvních pěti minutách jsme si vypracovali velký tlak do vápna, bohužel jsme z toho vytěžili pouze 5 rohů a jednu 1000 procentní šanci, kterou jsme bohužel neproměnili. Po dalších pár minutách to již konečně vyšlo a po dalším závaru za přispění soupeře jsme míč dotlačili za soupeřova záda 0-1.

Hned za minutu se projevila naše nezkušenost a po přetlačované v našem vápně kopal soupeř penaltu 1-1. Do konce půle se hrál důrazný fotbal plný osobních soubojů a již žádný gól nepadl. Druhá půle byla hodně podobná té první, jenom s tím rozdílem, že jsme udělali 3 chyby a soupeř je potrestal, na rozdíl od nás kdy jsme zahodili naše 100 procentní šance. Výsledek utkání 4-1

Hodnocení: Celý zápas jsme odehráli ve velkém tempu, i když byl soupeř o rok starší tak jsme se mu po fyzické i fotbalové stránce vyrovnali a po většinu zápasu jsme byli lepším týmem my. Trochu jsme doplatili, na naší nezkušenost a našimi chybami jsme to soupeři v závěru zápasu ulehčili. Na naší hře se podepsala i absence několika hráčů základní sestavy. Celkově máme z tohoto zápasu dobrý pocit, kluci ho odehráli opravdu výborně a z vlastních chyb se určitě sami poučí – ať jsou to zbytečné ztráty balónu, nebo neproměněné šance. Stále se je co učit a jen tak dál.

Sestava: Pavel Chromec, Ráďa Kostka, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Péťa Charvát, Martin Fales, Filip Čamek, Lukáš Novotný, Péťa Mašek, Filip Lauber, Alex Velyhan, Alim Mukhamedov, Dan Pechanec