Ročník 2004: Mladší žáci A zvítězili v derby nad Duklou JM

Nic nechutná lépe než výhra v derby, i přes jasný výsledek se nejednalo vůbec o jednoduchý zápas. Dva týdny předtím jsme ještě odehráli dohrávku podzimního kola.
14.kolo v So 25.3.2017 08:30
Háje UMT
Dukla JM

Protivník byl na nás dobře připravený, proto jsme museli změnit náš styl hry, který sice nebyl úplně líbivý, ale účinný. Při pozorování soupeře jsme našli jeho slabé místo, tím byla hra středního obránce a brankáře, který stojí na čáře a dle toho jsme hráli, bohužel před utkáním nám vypadl dosavadní nejlepší střelec Voty, kterého nahradil výborně Alex a dotáhl se gólově i na Votyho v tabulce střelců.

Místo Alexe zaujal Lego, který každým utkáním na jaře roste, snad se začalo blýskat na lepší časy a Víťa by mohl naplno ukázat svůj potenciál, který v něm dříme. Pochvala více méně patří všem, kteří do utkání nastoupili. Velký progres je vidět i u Johnyho, který potřebuje získat jen více herní praxe, které se mu dostane díky jeho pracovitosti v hojné míře.

Takže ještě jednou díky a jedna rada pro naše hráče, dokud rozhodčí nepískne, tak hrajeme, pokud rozhodčí říká, že je to gól, je to prostě gól, i kdyby protihráči s diváky se na hlavu stavěli. Utkání jsme měli až na patnáct minut pod kontrolou a můžeme si odškrtnout první důležitý krok v jarní části a teď kolo po kole, snad se v jednom kole sejdeme v plném složení na hřišti v zápase nejen na tréninku.

Branky: 4* Voty; 1* Jura, Kubík + vl. Hajnej

Sestava: Luky = Turbič – Kubík – Jura = Lego – Marco – Týnka = Alexis ==) Johny – Hajnej – Fany – Kony – Dimo – Maky

V dohrávce podzimního kola k nám zavítala ta pravá a jediná DUKLA, která v Praze je. Soupeř nastoupil proti nám se stejným ročníkem, jako jsme my. I přes nepříznivý výsledek, který nakonec zůstal, jsme nehráli i bez některých hráčů vůbec špatně. Branky jsme inkasovali ve třech fázích, po dvou gólech během minuty. Po vyrovnaném poločase, co se týče hry, jsme dokázali snížit po penaltě po faulu na Alexe, který chytá dobrou formu. V druhé půlce se hned na začátku povedlo srovnat po rychlé akci se prosadil Alex.

Vyrovnaný výsledek jsme drželi do padesáté minuty, kdy jsme udělali během minuty dvě hrubé chyby, nejdříve Maky neudržela centrovaný míč a poté se snažil Kubík dostat protihráče do ofsajdu, ale ani ve snu by ho nenapadlo, že si Voty začne zavazovat tkaničky v tu chvíli veškerá snaha šla do kopru. Poté jsme se pokoušeli ještě ke konci o závěrečný tlak, ale odpověď byli dva góly z brejkové situace, nic se nedá dělat, hlavy nahoru a odpíchnout se z dobrého nasazení, zbytek přijde sám.

FC Háje 04 A - FK Dukla Praha – 2:6 (1:2)

Branky: Alexis, Voty

Sestava: Maky = Luky – Kubík – Vili = Hajnej – Marco – Alexis = Voty==) Týnka – Lego – Johny

sobota 25.3.2017 | Peter Bíro | Přečteno: 2397