Mladší žáci C (2008)

Ročník 2005: Hráči hodnotí utkání s Vltavínem

V neděli jsme odehráli zápas s Loko Vltavínem. Jediné, co napíšu za sebe (a pak už to nechám na klucích), bylo, že po fotbalové stránce to bylo v pohodě, jen chyběla větší aktivita, která rozhodla. A kluci už znají fotbalový vzoreček a ví, že výkon = dovednosti x snaha. O.M.
7:3
(4:1)
22.kolo v Ne 21.5.2017 10:00
Loko Praha UMT
Loko Vltavín

Pohled 1

Mám z toho blbý pocit. Dávali jsme si nepřesné přihrávky a taky jsme se zase jako v minulých zápasech netrefili do brány. Taky jsme nedostupovali hráče, proto jsme dostali tolik gólů. Nelíbilo se mi, že ta soupeřova 8 se k nám chovala hnusně a nadávala nám. Taky ukázala F. před obličej prostředníček, když dala gól (ta 8). Dávám tomu známku 3-.

Pohled 2

Tento zápas bych ohodnotil jako ve škole známkou 2.

Myslím si, že jakmile jsme dali gól, tak jsme pořád útočili, což je dobře, ale myslím, že jsme měli trochu více bránit a vytvářet si protiútoky.

Také si myslím, že když jsem byl v útoku asi 5 minut, tak jsme dali hned gól. Od té doby už jsem v útoku nebyl a další góly jsme dali až v druhé půli a z toho jednu gólovou akci jsem založil. Chtěl bych více chodit do útoku a mít možnost dávat více gólů.

Pohled 3

Začali jsme hned po rozehrávce tlačit na soupeře a dali jsme gól.Pak jsme ale, přestali hrát a také chtít vyhrát.
Dostali jsme hned několik gólů, první půli jsme prohráli 4:1.V druhé půli to už bylo lepší. Soupeře jsme technicky přehrávali ale, soupeř chtěl vyhrát. Celkem jsme prohráli 7:3.

Pohled 4

Nedělní zápas s Loko Vltavínem se nám moc nepovedl. Soupeře jsme mohli přehrát. Moc jsme se nevraceli a neběhali, což rozhodlo o výsledku. První a druhá půle nebyla nic extra a to neslo následky. Sice jsme dali asi v prvních 50 sekundách gól, ale pak soupeř srovnal, což nás bohužel rozhodilo a přestali jsme bojovat. Rodiče skvěle fandili a zasloužili si potlesk

Pohled 5

Líbil se mi zápas hráli jsme lépe v druhé půli. Začali jsme střílet a nahrávat a dali gól. Když jsme hráli s A. v útoku, tak mi to vyhovovalo víc než obránce.

Pohled 6

V nedělním zapase líbily se mi nahrávky, střely, vracení dozadu a že jsem dal góla a nelíbilo se mi že jsme prohráli.

Pohled 7

Líbila se mi víc druhá polovina,protože jsme začali víc střílet a povedly se nám víc přihrávek.V první půli jsme začali dobře, ale skončily špatně. A taky se mi hodně líbilo na útoku se S. jak jsme dali ten gol.

Pohled 8

Hrálo se mi dobře hodně jsem tam chodil do těla akorát jsem tam mohl chodit víc dopředu a vystřelit si. Výkon se mi líbil, bylo tam hodně šancí ještě kdyby jsme pořádně umístili střelu a bylo by to vynikající.

Zápasu se zúčastnili: Maršák, Francl, Hamala, Klymskyj, Kolář, Mareš, Nykyforuk, Prachař, Schrojf Václav, Schrojf Vilém, Veselý, Větrovec.