Ročník 2005: Skvělý začátek v zimní lize

V prvním utkání zimní ligy na Junioru jsme se střetli s týmem z Roztok. K zápasu nás nastoupilo 11 a kluci se domluvili, že se budou střídat sami.
v So 2.12.2017 13:30
Junior UMT
Roztoky

Junior vyměnil starou umělku za novou, povrch je velmi příjemný.

Toto utkání bylo oproti soutěžním jiné, neboť od prvních minut bylo znát, že tempo hry bude pomalejší. Bavili jsme se s klukama o nastavení intenzity, aby se přiměli držet hru ve vyšší intenzitě. Byl to pro ně nezvyk po delší době tvořit hru a vymýšlet, jak se prosadit skrze soupeře.

V zápase jsme si vytvořili mnoho šancí, mnoho jsme neproměnili, některé proměnili a nakonec se počet vstřelených branek zastavil na 14. Hráčem s nejvíce vstřelenými góly byl David Andronikov, kterého bychom rádi přivedli mezi nás.

V kabině pak kluci říkali, že to nemá cenu ani hodnotit, že to bylo dobrý. Akorát jeden řekl, že to bylo takové divné, jak to bylo pomalé.

Kluci si zápas užili, prosinec necháme volnější a v lednu se do toho dáme zase o trochu více, formou hry budeme pracovat na obecné vytrvalosti a herních činnostech jednotlivce.

Zápasu se zúčastnili: Maršák, Klymskyj, Andronikov, Větrovec, Schrojf Vašek, Schrojf Vilém, Prachař, Kolář, Danda, Lelkes, Nykyforuk

sobota 2.12.2017 | Otmar Mansour | Přečteno: 2691