Mladší žáci C (2008)

Ročník 2005: Těžké utkání ve Kbelích

V sobotním slunečném dopoledni jsme odehráli zápas ve Kbelích proti místnímu Spartaku.
15.kolo v So 1.4.2017 10:00
Kbely T.
Kbely

Do Kbel jsme jeli s mnohými absencemi a s respektem z travnatého hřiště na kterém jsme hráli naposledy na podzim.

Už během rozcvičky bylo důležité si na trávu co nejrychleji navyknout, neboť jsme dnes chtěli hlavně útočit, vzhledem k absenci všech obránců. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, náš první pokus o útok skončil gólem v naší síti. Podobný ráz měl celý první poločas, kdy jsme nedokázali využívat náš tlak a soupeř nás trestal z rychlých protiútoků.

Do druhého poločasu bylo na místě zkusit útočnější rozestavení a pokusit se hlavně vsítit více branek. Hra v druhé půli byla mnohem vyrovnanější a neustále se přesouvala z jedné poloviny hřiště na druhou. Určitě nás může mrzet velký počet nevyužitých šanci. Na místě je kluky pochválit především za obrovskou bojovnost v průběhu celého zápasu bez ohledu na výsledek. Místy jsme předváděli krásný kombinační fotbal a bylo vidět zlepšení v nábězích oproti minulým zápasům.

Stálým problémem je nedostupování hráčů a absence pohybu bez míče. S absencí brankářské jedničky a prakticky celé obrany jsme počítali s vyšším počtem obdržených branek, ale jednoznačně jsme měli dát více gólů. Soupeř nás bohužel skvěle vyškolil v přímočarém, jednoduchém a gólově efektivním fotbalu.

Ještě jednou chci klukům poděkovat za bojovnost a týmový výkon, dík patří také rodičům za hlasitou podporu v průběhu celého utkání.

Sestava: Moravec - Nykyforuk, Veselý, Mareš, Lelkes, Klymskyj, Danda, Větrovec, Audet

sobota 1.4.2017 | Jakub Englický | Přečteno: 1516