Mladší žáci C (2008)

Ročník 2005: Zápas dvou odlišných poločasů

Ve čtvrtek dopoledne jsme zajeli do Střížkova. Vzhledem k absencím na poslední chvíli jsme povolali na druhý poločas dva kluky z 2006.
17.kolo v Čt 13.4.2017 10:00
Střížkov UMT
FA Praha

Zápas to byl náročný, neboť jsme v první půli hráli bez střídání za velkého deště. Soupeř byl důslednější v osobních soubojích, čímž se dostal do značného vedení.

Druhá půle byla o poznání lepší, vysvitlo nám sluníčko a dva hráči na střídání byli znát. Pokud bychom mohli hodnotit jen druhou půli, jednalo se o vyrovnaný zápas, kdy jsme se dostali do šancí či do náznaku šancí, kdy nám chyběla však přesnější finální přihrávka. Navíc jsme důraznější v osobních soubojích, což se projevilo v zisku více míčů.

Je třeba se naučit více pohybovat, v souvislosti s míčem a hrát rychleji. Teď se nám tréninkové jednotky rozdrobí, pondělky nám to naruší, takže budeme trénovat dvakrát týdně a k učení herních principů do příštího roku nám budou sloužit i zápasy. Jen si přeji, aby už chodili gólmani, Honzík či Míša, abychom nemuseli řešit, koho z hráčů z pole dáme do brány.

Mnozí kluci předvedli velmi dobré individuální výkony. Alex odehrál v obraně výborný zápas. Lukymu Veselému zase seděla pravá záloha z mého pohledu více, než útok. Piloval lajnu, jak bylo potřeba. Tomík na středu vymyslel více, než v minulém zápase, více tvořil a to je třeba.

Zápasu se zúčastnili: Tom Kolář, Domča Mareš, Fíla Prachař, Alex Klymskyj, Kuba Danda, Luky Veselý, Vilda Schrojf, Dymo Nykyforuk, Miky Konečný, Míra Trnka

čtvrtek 13.4.2017 | Otmar Mansour | Přečteno: 1765