V sobotu jsme se vydali k dalšímu ligovému utkání do Střešovic.
21.kolo v So 28.4.2018 10:00
Střešovice UMT
Střešovice
Diváci: 30,

Během soboty se nám sešly 4 zápasy, které jsme musely současně ráno odehrát. Kvůli některým rychlým omluvenkám v pražské soutěži jsme byli nuceni k úpravě nominace a na ligové utkání jsme měli k dispozici pouze 11 hráčů. Tento aspekt zásadně ovlivnil celý průběh zápasu. V ligových zápasech se hraje 3x30 minut a v poslední čtvrtině již bylo znát, že nám došly síly.

Kluci odehráli velmi kvalitní zápas. Během prvních dvou třetin byl zápas vyrovnaný a hrál se hezký fotbal.

I když jsme v úvodu utkání rychle prohrávali, dokázali jsme stav utkání otočit v náš prospěch. Před koncem první třetiny jsme již vedli 1:2 a měli jsme další příležitosti, bohužel chvíli před koncem jsme si nepohlídali hraniční náběh soupeře do našeho vápna, který tuto šanci využil a srovnal na 2:2. Ve druhé třetině jsme opět jednou nepohlídali náběh za obranu, neboť jsme na tento náběh zareagovali až moc pozdě a s hráčem jsme neběželi. Po chvíli jsme prohrávali už o dvě branky, kdy jsme nepřesnou rozehrávkou, branku soupeři darovali.

Následně se hra ustálila a my jsme po krásné kombinaci snížili na rozdíl jednoho gólu, bohužel jsme opět rychle inkasovali. Tyto situace se v zápasech opakují a sráží nás dolů, neboť to nebylo poprvé, co jsme po vstřelení branky hned inkasovali.

Je to škoda, protože jinak kluci odehráli velmi dobré utkání. Ve třetí třetině už nám znatelně docházely síly a soupeř se dokázal ještě dvakrát střelecky prosadit. Ještě proti nám byly zahrávány dva pokutové kopy, které soupeři spadly velmi lehce do klína, obě penalty však nedokázal proměnit.

Hlavu vzhůru. Na jaře hrajeme daleko vyrovnanější zápasy než tomu bylo na podzim. Čeká nás samozřejmě ještě spousta práce, ale kluci fungují výborně, vytvořila se parádní parta a věřím, že budeme silnější a silnější.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Goikoetxea, Hadraba, Klikar, Kubánek, Lacko, Pechanec, Oráč, Slavík, Sobotka, Trnka.