Ročník 2006: První vítězství v lize žáků

Minulou sobotu si celý tým splnil cíl, na kterém všichni pilně pracovali. Po zápase třetího kola s Benešovem, který jsme nezvládli primárně hlavou, jsme provedli určité změny, díky kterým nyní "sklízíme ovoce".
8.kolo v Pá 28.9.2018 08:30
Štěrboholy T.
Střešovice

Na změnu mělo vliv více aspektů, jako otevřenější týmové povídání, uvědomění si jak moc jsme svázaní hlavou, práce se sebedůvěrou, atmosféra na lavičce během zápasů, podpora rodičů při zápasech, upravení tréninkových jednotek a velká chuť něco změnit.

Hned v dalším zápase po porážce s Benešovem jsme předvedli velmi dobrý výkon. Na Braníku jsme dvě třetiny neinkasovali branku a sahali jsme po vítězství. Naše chuť nepolevila a s Jabloncem jsme svedli otevřenou partii. Vrchol přišel minulý pátek, kdy jsme hlavně v prvních dvou třetinách ukázali svou sílu. V první třetině jsme soupeře k ničemu nepustili a vstřelili jsme krásných 5 branek. Ve druhé třetině jsme si vypracovali mnoho dalších šancí, ale branku jsme nevstřelili a tato třetina skončila bez branek.

V poslední třetině jsme již trochu polevili a soupeř nás dvěma brankami znejistil. Zareagovali jsme však skvěle a dalšími dvěma brankami jsme rozhodli o našem zaslouženém vítězství.

pátek 28.9.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1891