Ročník 2006: Rosteme každým zápasem

V sobotním dopoledni jsme se vydali k prvnímu jarnímu venkovnímu utkání. Kluci měli náročný páteční trénink, kde se již zaměřujeme na hru 7+1, tak jsme byli zvědaví, jak zápas fyzicky zvládnou.
12.kolo v So 8.4.2017 10:00
Motorlet UMT
Motorlet

Před utkáním jsme si řekli, že se opět zaměříme na včasné dostupování a rychlou práci s míčem. Zápas to byl fyzicky velmi náročný, neboť se neustále hrálo nahoru – dolů a hráči toho na konci každé čtvrtiny měli plné zuby. Ono vydržet 4 čtvrtiny na dvou hřištích po 17 minutách v plném nasazení není jednoduché.

Postavili jsme dvě vyrovnaná hřiště, obě si vedla velmi dobře. Na jedno hřiště Motorletu jsme nestačili, soupeř dokázal efektivně proměňovat šance, které jsme mu i my někdy snadno připravili. Pozitivní je, že již nedostáváme tolik zbytečných jednoduchých branek. Kluci už jsou zkušenější a dokáží i více předvídat.

Druhé hřiště Motorletu jsme dokázali přehrávat a celkově ho porazit. Je evidentní, že na dvě hřiště Motorletu nyní nestačíme. V příštím roce se již bude hrát pouze na jedno hřiště, kde máme potenciál porážet i týmy, jako je právě Motorlet.

Hráčům patří velké poděkování, jak utkání dokázali v maximálním nasazení odmakat. Pokud takto budeme přistupovat i k tréninku, fyzicky vydržíme příště celé utkání a v závěru zápasů to nebudeme my, kdo bude tahat za kratší konec.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Domša, Hadraba, Holý, Konečný, Kubánek, Lacko, Limberg, Málek, Němec, Oráč, Pechanec, Slavík, Stříbrský, Šilhánek, Trnka.

sobota 8.4.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1754