Ročník 2006: Vyrovnaná 1. třetina

Další ligový zápas, tentokrát s Braníkem, je za námi. Hrálo se na hřišti, které nás trochu překvapilo, protože bylo větší hlavně co do šířky než na jaké jsme zvyklí, pro kluky to byla zase nová zkušenost, se kterou se museli vypořádat.
17:4
(8:3)
6.kolo v So 16.9.2017 09:00
Braník T.
Braník
Diváci: 40,

V trénincích jsme se teď více zaměřili na hru našich křídel, která je hodně důležitá jak v útočné, tak obrané fázi, což nám ukázala předešlá utkání. I před samotným zápasem jsem si vyzkoušeli různé kombinace právě s křídelním hráčem.

První třetina ukázala, jaký máme potenciál. Hrál se naprosto vyrovnaný zápas a po 30. minutách byl stav 2:2. Kdo se podívá na výsledek, řekne si, že to bylo jednoznačné utkání, ale rozhodla až poslední třetina. Fyzicky jsme již nestíhali, navíc jsme dostávali opět velmi jednoduché branky, které vycházeli z malého pohybu a nabídce na hřišti.

Pořád si zvykáme na vysoké tempo hry, ve kterém se liga hraje, pozitivní ovšem je, že s každým zápasem se zlepšujeme a naše hra roste. Nejvíce je progres vidět na Mírovi. Jako kapitán toho sice na hřišti tolik neřekne, ale svým výkonem a zaujetím pro hru, dává příklad ostatním.

Naši křídelní hráči se v zápase dostávali více do hry, než v minulých zápasech, přece jen je to oproti loňsku na hřišti nová role. V zápase jsme měli výborné pasáže, kdy jsme na soupeře dokázali vyvinout tlak a dostávali se do šancí, bohužel stále dostáváme zbytečné branky, například neobsazenými hráči, které mrzí dvojnásob. Pochvalu si v tomto zápase určitě zaslouží kluci z 07, kteří s námi letos ligu hrají a jsou moc šikovní.

Utkání se zúčastnili: Hadraba, Kubánek, Lacko, Málek, Oráč, Pechanec, Slavík, Šilhánek, Trnka, Zlatuška, Hofman, Janováč, Solár, Svoboda.