Ročník 2007: Domácí vítězství nad Bohnicemi

V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali Bohnice. Zápas skončil přesvědčivou výhrou 11:4
7.kolo v So 21.10.2017 09:00
Schulhoffova UMT
Bohnice

Od začátku až prakticky do konce, krom pár úseků hry, jsme v zápase se Slovanem Bohnice byli dominantní a určovali tempo hry. Brzy jsme se také ujali vedení a to jsme si již nenechali vzít.A tak jsme 1/4 vyhráli 4:1. Drobné zbrzdění přišlo na začátku 2/4 po protočení pětky a před jejím nastartování do zápasu, možná v tom hrála roli i určitá spokojenost. Soupeř vstřelil dvě branky po našem nedůrazu a zbytečných chybách. Nicméně opět jsme se zvedli a již jsme soupeře nadobro umlčeli našimi třemi brankami.

Poté byl již zápas pod naší kontrolou. Potěšila mě rozehrávka brankařů a vůbec jejich vyrovnané výkony a to od všech třech chlapců. Dál, že jsme celkem dobře kombinovali, což soupeř většinou nestíhal, ačkoliv jsme měli několik zbytečných ztrát díky zbrklosti. Jako další plus vidím produktivitu a přehled před soupeřovou brankou a vlastně i tou naší, i když i tam byly mezery. Neprohrávali jsme souboje a dokázali pak trestat. Co je ale nejdůležitější a čeho si možná fanoušci všimli, tak to, že soupeřův kouč a také místy rodiče museli jejich chlapce navádět co a jak, naproti tomu, já se mohl na rozhodování našich chlapců spolehnout.

Zápasu se zúčastnili: Bočan, Cimr, Schnaiberg, Sádek, Pergl, Šimon, Sobotka, Soukup.

sobota 21.10.2017 | Pavel Meluzín | Přečteno: 2105