Ročník 2007: Rozlučka s podzimem

V sobotu jsme odehráli poslední podzimní zápas v soutěži Elite.
9.kolo v So 4.11.2017 12:30
Háje UMT.
Aritma

Přestože sluníčko svítilo, bohužel výsledek nám trochu zachmuřil tvář. Na jednom hřišti se hrálo poměrně vyrovnaně, výsledek byl 9:8, ale pravda čekali jsme od této skupinky více gólů do soupeřovy branky.

Druhé hřiště hrálo vyrovnaně pouze dvě čtvrtky, další dvě čtvrtky to vypadalo, že na hřišti hráči chybí. Objevily se chyby - neobsazení hráče, nevracení se z útoku , nedůraznost při soubojích. Ráda bych napsala pár kladných vět k tomuto zápasu, ale tentokrát mohu pochválit jen počasí, fanoušky a rozhodčího.

Konec podzimu, můžeme se těšit na zimní přípravu a pak hurá na jaro. Děkuji všem fotbalistům a rodičům za účasti na zápasech.

Zápasu se zúčastnili: Dib, Hofman, Chodora, Janováč, Kuneš, Novotný, Pergl, Plichta, Seitl, Schnaiberg, Sita, Sobotka, Solár, Svoboda, Šesták, Tuček, Valečka.

sobota 4.11.2017 | Renata Klíčová | Přečteno: 2315