Ročník 2007: Zápasový trojboj

Náročný zápasový prodloužený víkend čekal právě ročník 2007. Protože se chystáme v červnu na turnaje, bylo naším úkolem odehrát včas mistrovská utkání.
16.kolo v Pá 5.5.2017 17:15
Branik T.
Braník

Náš zápasový trojboj začal ve čtvrtek, kdy jsme na našem hřišti uvítali soupeře z Fotbalové akademie. Zápasy v týdnu jsou vždycky trochu atypické, kluci se musí ve škole soustředit a odpoledne už by radši dali svému soustředění trochu pohov. Už v šatně padala z našich fotbalistů jedna „perla za druhou“, nakonec přeci jen k určité koncentraci došlo a na zápas jsme se vydali s bojovnou náladou.

Jedno hřiště hrálo velmi pěkně a bojovná nálada mu vydržela po celou dobu zápasu. Druhé hřiště spíše lelkovalo a nebyl to pro ně ideální den pro zápas a hlavně chyběla ta bojovnost, výsledek k tomu pak odpovídal, prohráli jsme o pár gólů.

Další zápas nás čekal hned v pátek v Braníku, opět všední den, ale vidina dlouhého víkendu a dlouhá příprava od trenéra v šatně vyburcovala obě hřiště k super výkonu, skoro není nic, co bych dodávala, výsledek, hurá výhra.

Náš zápasový trojboj uzavřela sobota, kdy jsme přivítali příjemné soupeře z Kolovrat. Musím říci, kdyby každý soupeř byl v jednání a komunikaci jako Kolovraty, bylo by jistě ve fotbale veseleji a příjemněji. Obě hřiště velmi dobrý fotbalový výkon, bojovnost, dobrá nálada. Opět výhra, to mají kluci rádi a my dospěláci taky.

Vzkaz pro rodiče - pozor myslete na desatero při fandění!!!!

pátek 5.5.2017 | Renata Klíčová | Přečteno: 2333