Ročník 2008: Odvážně a bojovně

Ve středu 25. 10. jsme v podvečer, mimo podzimní prázdniny, sehráli utkání na Motorletu.
8.kolo v St 25.10.2017 17:30
MOTORLET UMT..
Motorlet

Do zápasu jsme vstoupili naprosto úžasně, když jsme ve 30 vteřině vstřelili gól. Hráli jsme nebojácně, odvážně a opět jsme si plnili pokyny. Bohužel nás srazily vlastní chyby. Díky nulové komunikaci a spoléhání se na někoho druhého jsme soupeři nabídli laciné branky. Jednoznačně jsme ale dnes byli lepší v důrazu a v bojovnosti. Hráči Motorletu byli rychlejší v práci s míčem, ale celkový týmový výkon a dojem si troufám říci, že byl na straně hráčů Hájů a Zvole.

Ano, i na druhé hřišti byl vývoj velmi podobný. V některých pasážích se povedlo protivníka zatlačit na jejich půlku, chybělo jen více gólů, těch nakonec domácí měly více než my. S přibývajícím časem se začaly množit zranění našich hráčů, takže oslabené mužstvo bohužel inkasovalo a celkové skóre, tak dosáhlo většího rozdílu, i když se některé čtvrtiny skončily remízou.

Každopádně se nemusíme za nic stydět, je vidět zlepšení od minulých měření sil s tímto týmem. To znamená, že jsme na správné cestě a záleží na každém jednotlivci, jak bude přistupovat k dalším tréninkům a zápasům. Nyní už se soustředíme na poslední zápas, který odehrajeme doma s Aritmou!

Zápasu se zúčastnili:  Andronikov Jakub, Dudek Denis, Dvořák Matyáš, Feigl Lukáš, Filip Oliver, Krejčí David, Nikodým Matyáš, Lesáková Nikola, Lešetický Pavel, Martan Jaroslav, Procházka Vojtěch, Pulchart Vojtěch, Svoboda Marek, Šalát Patrik, Tomek Filip, Volek Mikuláš, Žižka Martin

středa 25.10.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 2476