Ročník 2008: Velká pochvala!?

V sobotu v ranních hodinách jsme odehráli první domácí zápas proti Admiře. Byli jsme zvědaví, co s námi udělá brzký začátek zápasu v 8.30, proti soupeřovi, který nás na jaře porazil.

Trenér Michal:

Prvních 5 minut bylo opravdu z naší strany trošku ospalých, ale pak se kluci a Nikča probudili a podali jeden z nejlepších výkonů na hájeckém hřišti. Obranná činnost, v čele s výborným brankářem, byla prakticky bezchybná a v útočné fázi jsme se prezentovali jak týmovým výkonem, tak i pěknými individuálními akcemi. Hráči udrželi prakticky celé utkání stejné nasazení a v závěru už zápas trošku přešel v exhibici, kdy kluci s Nikčou kombinovali většinou až do prázdné brány. Teď je třeba neusnout na vavřínech a takovýto výkon podávat i proti silnějším soupeřům, kteří nás čekají v dalších kolech.

Trenér Matěj:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, a výrazně jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Kombinační hra byla velice pohledná a účelná, kdy jsme se dostali i do finální fáze. Bohužel naše zakončení opět zklamalo a místo toho, abychom vedli, tak jsme první čtvrtinu prohráli 0:3. Vše je u nás o prvním gólu, který když jsme vstřelili, tak se hra zlepšila a nás to nakoplo. Nemá to však dlouhodobější charakter a v těchto chvílích využíval soupeř našich chyb v naší rozehrávce. Máme něco nacvičené, ale stále vymýšlíme "něco nového", co nám pak kazí celkový dojem. Každého hráče bych pochválil v jiném směru a zároveň dodal, kde by se mohl zlepšit!