Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2009: Náročný zápas s Xaverovem

Krásného sobotního dopoledne jsme se sešli na zápasu s velmi silným Xaverovem. Bohužel omluvenek bylo mnoho a tím pádem náš počet nebyl zrovna nejvyšší.
18.kolo v Ne 21.5.2017 10:00
Xaverov H. Počernice T2
Xaverov

Avšak soupeř ze Xaverova měl náhodou vysoký nadbytek hráčů, a tak jsme se domluvili, že na jednom hřišti naše hájecké kluky doplní hráči ze Xaverova. Kluky jsme ale v půlce zápasu prostřídali tak, aby si každý zahrál alespoň dvě čtvrtiny v týmu čistě hájeckém.

Bohužel jsem byl svědkem pouze výkonů na hřišti, kde jsme byli doplněni hráči soupeře. Proto vlastně souboj, který v součtu výsledků z obou hřišť skončil prohrou 50:23, mohu hodnotit velmi pozitivně. Protože zápas, kterého jsem byl já svědkem, byl velmi vyrovnaný, útočný, gólový… Plný hezkých kliček, střel a krásných kombinací. V podstatě nemám nic, co bych klukům vytkl. Spíš je musím ještě pochválit za kamarádskost, se kterou přistoupili ke klukům, kteří převlékli Xaverovský dres za Hájecký.

Oproti tomu zápas na druhém hřišti se z reakcí trenéra Jardy a kluků tak pozitivně hodnotit nedá. Kluci se zde podle všeho hodně natrápili, soupeř byl dravější, rychlejší a možná i malinko fotbalovější. Naštěstí si však většina z nich trochu zlepšila náladu na druhém hřišti, kde se hrál, jak už jsem napsal, velmi kvalitní a vyrovnaný fotbal. I tak z toho kluci v šatně byli trochu smutní, ale i takové zápasy k fotbalu patří a nám nezbývá nic jiného než se z nich poučit.

neděle 21.5.2017 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 1929