Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2010: Jihoměstské derby

V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali v jihoměstkém derby Duklu JM.
7.kolo v So 21.10.2017 14:45
Háje UMT.
Dukla JM

Hřiště trenéra Míry:

S neuvěřitelnou chutí se naši kluci pustili do dalšího utkání a od prvních minut do konečného hvizdu nechávali na hřišti všechno.

Častěji se objevovaly kličky oproti předchozím utkáním a zlepšila se střelba z větší vzdálenosti. Co je ovšem největší unikát, tak hlavička našeho brankáře Ondráška, který si ve druhém utkání po sobě připsal branku hlavou z rohového kopu, na jeho hlavu v obou případech umístil balón Jáša.

Na hlavičku poslal i další gólovku Matymu Petrákovi, který si v zápase naskočil ještě na jeden roh, tento pokus "pouze" zazvonil o tyč, ale o dorážku a další zápis se postaral Kikin. Včetně Kubíka a Matýska Erdingera kluci hráli jako tým. Podporovali se, navzájem si fandili a radovali se z gólů, kterých bylo opět požehnané množství.

Hřiště trenéra Jakuba:

Na druhém hřišti jsme mohli vidět několik krásných akcí, kluci si v tomto zápase krásně nahrávali, nabíhali do prostoru a snažili se hrát po zemi i od branky a za to kluky musím velmi pochválit.

Mohli jsme vidět také plno kliček, soubojů a krásných gólů, které jsme dávali buďto po přihrávkách nebo po vybojovaných soubojích. Za mne to byl další krásný fotbalový víkend a za to klukům a také rodičům velmi děkuji.

Zápasu se zúčastnili: Dufek, Ehrenberger, Erdinger, Malata, Martínek, Oráč, Pechar, Petrák, Prachař, Trnka, Valeš, Vondrouš, Zdeněk.

sobota 21.10.2017 | Míra Navara, Jakub Kloboučník | Přečteno: 2341