Ročník 2010: Vydařená odveta na Braníku

Po podzimním domácím zápasu jsme měli Braníku co oplácet, tehdy nás soupeř předčil jak fotbalovostí, tak bojovností.
30:38
(15:19)
13.kolo v So 28.4.2018 13:15
Braník T.
Braník
Diváci: 30,

V sobotu však zápas vypadal diametrálně odlišně. Kluci do zápasu vstoupili bojovně a během několika minut zaskočenému soupeři vstřelili několik rychlých branek.

Přestože se po chvíli hra poměrně vyrovnala, i nadále kluci plnili své povinnosti na 100% a nenechali se odradit následným chvilkovým tlakem domácích hráčů. Odměnou jim byla kýžená trojice gólů ke konci druhé čtvrtiny.

Když v polovině zápasu byl na našem hřišti stav 8:7 v náš prospěch, došlo k výměně bránického mančaftu mezi jednotlivými hřišti. To byl zlomový okamžik zápasu, ve zbylých dvou čtvrtinách jsme soupeři nasázeli celkem 15 branek, z nichž nezanedbatelná část byla velmi pohledných!

Chtěl bych vyzdvihnout výborný týmový bojovný výkon, ke kterému přispěli všichni hráči u mě na hřišti alespoň (v některých případech nejen) jednou brankou. Navíc kluci k efektivnímu útočení přidali i příkladnou obranu, která nám dosud v některých zápasech chyběla.

Chtěl bych klukům poděkovat za příjemný fotbalový zážitek!

Zápasu se zúčastnili: Ehrenberger, Erdinger, Martínek, Oráč, Pechar, Petrák, Prachař, Valeš, Vondrouš, Zdeněk, Malata, Karfík.