Starší přípravka 2005 - ABC Braník

V neděli jsme sehráli další zápas v elitní skupině a přivítali soupeře z Braníka.
3.kolo v Ne 20.9.2015 13:00
Háje UMT
Braník

Lekce z bojovnosti, tvrdosti, individuálních schopností a gólové efektivity, i takto by se dal popsat průběh nedělního zápasu proti velice kvalitnímu týmu z Braníka.

Ačkoliv jsme po hezké akci vedli 1:0, tak jsme nedokázali držet se soupeřem gólový krok. Bohužel si musíme přiznat, že soupeř byl lepší a převyšoval nás takřka ve všech herních dovednostech. I přes to, že první fáze zápasu nenasvědčovala tomu, že gólový rozdíl bude tak velký, na konci byl vidět jasně.

Kluci si musejí ze zápasu vzít střípky toho, co se jim povedlo a stavět na tom. Evidentně se jde ještě zlepšovat a ničím jiným, než tréninkem to nezlepší.

Hráči: Borecký Dan, Francl Fífa, Hamala Kája, Karafiát Áďa, Kolář Tomik, Maršák Honzík, Schroj Vášík, Větrovec Simon

neděle 20.9.2015 | Vladimír Solař | Přečteno: 2923