V sobotu jsme na domácí UMT na Hájích přivítali soupeře z Vyšehradu.
16:5
20.kolo v So 4.6.2016 15:00
Vyšehrad

Zápas se dá krásně rozdělit na dvě poloviny. V té první jsme nezačali právě nejlépe a dostali jsme gól hned na začátku zápasu. Kluci se nevzdali, ale právě naopak jich to nakoplo a od tohoto momentu jsme byli na hřišti lepším mužstvem. Vysokým napadáním jsme získávali balóny ještě na polovině soupeře, z čeho vznikal velký tlak a mnoho šancí. Podařilo se nám pěkně kombinovat, jenom nás trošku trápilo zakončení, kde to často řešíme silou místo technického zakončení. I přes poločasovou remízu 2:2 to byl výkon, na kterém se dá stavět. V druhé polovině jsme začali znova velice aktivně a soupeř nebránil tak důrazně jako v první polovině, díky čemuž jsme si vytvořili více šancí a dokázali jsme jich i proměnit. I kvůli náročné první půli tempo zápasu trocha opadlo, ale stále jsme dobře kombinovali, kličkovali a zaslouženě zápas vyhráli.

Hráči: Klymskyj, Kolář, Maršák, Nykyforuk, Prachař, Veselý, Větrovec