Starší přípravka 2006 - Tempo Praha

V sobotu jsme odehráli přátelské utkání s týmem Tempa. Začátek nám utekl, poté jsme se soupeři vyrovnali. Na konci zápasu jsme však opět trochu zvolnili Tempo toho dokázalo využít ke vstřelení rozdílných branek.
v So 14.1.2017 09:00
Schulhoffova UMT
Tempo

V rámci spolupráce z Jihovýchodní ligy jsme sehráli přátelské utkání s Tempem. Útočiště v tomto sněhovém období jsme našli v areálu Hamr Braník, kde jsme odehráli čtyři 12 minutové čtvrtiny. Začátek utkání jsme poměrně prospali a soupeři jsme dávali mnoho prostoru. V průběhu hry a o přestávce jsme si o tomto povídali a další čtvrtiny přinesly zlepšení. Zvýšili jsme pohyb, důraz a hned se nám vedlo lépe. Vždy nám chvíli trvá než pochopíme, že můžeme hrát vyrovnanou partii za předpokladu, že se budeme opravdu snažit.

V polovině hrací doby se zápas vyrovnal a šanci střídala šanci. Častokrát jsme dokázali nabourat soupeřovu rozehrávku a připravit si zajímavou šanci. V zápase jsme ukázali mnoho pěkných akcí zakončených brankou či střelou na bránu. Ve druhé polovině zápasu se nám v útočné fázi vedlo velmi dobře. Naopak nám dělá problémy bránění, neumíme rychle reagovat na vzniklé situace a pomalu obsazujeme soupeře. Někdy chceme být všude, ale vlastně nejsme nikde, to se stávalo například Adamovi, který byl sice velmi aktivní, ale z pozice pravého zadního útočníka napadal brankáře či zadní útočníky soupeře, tím odkryl svou stranu a soupeř nás díky tomu často potrestal.

Zápas bych hodnotil pozitivně, neboť jsme sehráli vyrovnaný zápas, který nám ukázal v čem jsme dobří a na čem je třeba pracovat.

Zápasu se zúčastnili: Matouš Petr, Jakub Janovský, Adam Průša, Roman Pintner, David Bartoš, Jurij Dovhanyč, Vito Kraus, Šimon Erdinger, Šimon Borkovec, Filip Sojka

sobota 14.1.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 2709