Starší přípravka 2006 vstřelila v Kolovratech 13 branek

V neděli dopoledne jsme vyrazili k předposlednímu utkání zimní ligy v Kolovratech. Soupeřem nám byl pořádající tým Sokol Kolovraty, který zatím ještě neprohrál, čekala nás tedy velká výzva.
v Ne 26.2.2017 08:30
Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty

Ještě pořád trávíme celkem dost času v tělocvičnách, tudíž k samotné hře 5+1 jsme se ještě tolik nedostali. O to větší mají kluci chuť, když se dostanou ven a mohou si pořádně zahrát.

Začátek utkání jsme trochu prospali, neboť jsme soupeři nechávali spoustu prostoru a času, ten toho využil a rychlými brankami odskočil na rozdíl dvou branek. To nás za v času upozornilo, že pokud chceme hrát vyrovnanou hru či soupeře předčit, je potřeba zvýšit aktivitu.

O tom jsme s hráči mluvili individuálně během střídání. Ještě během prvního poločasu jsme dokázali zvýšit nasazení a vyvíjet na soupeře tlak, díky kterému jsme získávali míče pro sebe. Výsledkem toho bylo mnoho šancí a otočení stavu zápasu na naši stranu.

Ve druhém poločase povzbuzeni otočením zápasu jsme pokračovali v nastaveném tempu. Pracovali jsme rychle s míčem a každý náš útok byl nebezpečný. Individuálně to dnes zkoušel hlavně Vojta Slavík, který všechny ohromil nádhernou "zidanovkou", která byla opravdu dokonalá. A to z hlediska načasování, výběru i provedení.

Ve druhé polovině jsme již byli uvolnění na míči a kluci svým pohybem a myšlenkou vymysleli několikrát moc hezké akce. Co nás dlouhodobě trápí je produktivita, dnes jsme si vypracovali 44 střel z toho 29 šlo přímo na branku. V tréninku se tedy zaměříme více na střelbu a řešení útočných akcí.

Zápasu se zúčastnili: Domša, Holý, Konečný, Lacko, Málek, Pechanec, Stříbrský, Slavík, Trnka

neděle 26.2.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 1965