Starší žáci B - SK Ďáblice

První zápas v jedenácti lidech na hřišti, jsme sehráli s týmem SK Ďáblice. Celé soustředění jsme se učili hru na velké hřiště a tento zápas byl pro nás takovým malým křtem do velkého fotbalu.
1:1
(0:0)
1.kolo v Ne 11.9.2016 15:15
SK Ďáblice

Zápas jsme začali velice aktivně a po pěti minutách jsme měli 100% tutovou šanci, kterou jsme bohužel neproměnili. Celé utkání provázeli velmi vysoké teploty, ale i přes to jsme udrželi velice velké tempo po celou dobu zápasu. Tak jak to již ve velkém fotbale bývá, tak bylo k vidění spousta nepřesností ale i moc pěkných akcí na obou stranách. První půli jsme byli hodně aktivní směrem dopředu, ale bohužel jsme nedokázali soupeře jak přečíslit, tak jsme ani nevymysleli nějakou lepší finální přihrávku. Poločas skončil za stavu 0:0.

Po přestávce jsme udělali pár změn v sestavě a bohužel ne každá se nám vyplatila. Soupeř šel do vedení ve 40 minutě po nedohraném souboji v krajním prostoru záložníka. V krajích středu pole jsme poměrně hodně prohrávali osobní souboje a tím jsme soupeře pouštěli do šancí. Ve 47 minutě jsme naopak vyhráli souboj na kraji hřiště my a byl z toho vyrovnávací gól. Od té chvíle jsme převzali iniciativu my a je jen škoda že z několika šancí jsme nevstřelili vedoucí branku. Posledních pět minut jsme udělali pár drobných chyb a po jedné z nich jsme obdrželi gól, naštěstí pro nás branka padla z offsidu. Výsledek 1-1.

Hodnocení: Fyzicky náročný zápas (počasí, soupeř) jsme poměrně zvládli. Škoda že jsme lépe nezakončovali. Trochu nás trápí výkony na krajích zálohy, tam jsme vytvářeli nejvíce chyb a pouštěli soupeře do vápna. Až na pár okamžiků jsme nechali na hřišti vše, co v nás bylo. Výsledek je spravedlivý pro obě mužstva.

Sestava: Ríša Krysta, Ráďa Kostka, Honza Šimánek, Péťa Müller, Vojta Uhlíř, Dan Lacko, Péťa Mašek, Míša Pokorný, Dan Pechanec, Pavel Chromec, Kryštof Kepka, David Dalibába, Lukáš Novotný, Filip Lauber, Lukáš Panchartek,Filip Čamek