Doma jsme chtěli protáhnout šňůru vítězství na pět zápasů v řadě.
7:0
8.kolo v Ne 30.10.2016 12:45
Dolní Chabry

Do zápasu jsme nešli v kompletní sestavě / zranění atd./ a po tréninkovém manku kvůli prázdninám. Spíše než absence některých hráčů se na prvním poločase projevilo tréninkové manko / v pátek jsme netrénovali a někteří dokonce naposled v úterý /. Vůbec jsme nedokázali soupeři vnutit náš styl a tempo hry. V prvním poločase jsme sice v sedmé minutě vstřelili branku, ale hra byla dost mizerná. Vázla nám kombinace, dobrá přihrávka za obranu a balón všem odskakoval. Nakonec jsme pár minut před půlkou vstřelili ještě jeden gól 2-0. O přestávce jsme si k výkonu a předváděné hře něco řekli a výsledkem bylo, že v prvních 13ti minutách druhého poločasu jsme soupeře zlikvidovali 5ti góly. Za stavu 7-0 jsme zápas dohrávali v poklidném tempu.

Hodnocení: Na prvním poločase se podepsala absence pátečního tréninku, kdy se kluci nedokázali dostat do tempa. Máme hodně rychlostních typů a na takový fotbal jsme zvyklí, bohužel v první půli jsme rychlost vůbec neměli a soupeře jsme ničím nepřekvapili. V druhé půli jsme již začali hrát náš fotbal plný náběhů za obranu a vše v rychlosti zakončené. Konečný výsledek 7-0 je spravedlivý k průběhu zápasu a další hattrick našeho hráče je na světě / příspěvek do týmové kasy /.

Sestava: Ríša Krysta, Ráďa Kostka, Péťa Müller, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Honza Šimánek, Lukáš Novotný, Alex Velyhan, Péťa Charvát, Filip Lauber, Péťa Mašek, Ondra Michálek, Ondra Beneš, Vojta Uhlíř, Alim Mukhamedov.