Starší žáci B (2010)

ZL: Újezd n. Lesy - Starší žáci 2003

První zápas v zimní lize – první vítězství
v So 3.12.2016 14:30
Háje UMT
Újezd n. Lesy

Zápas měl zvláštní náboj, protože soupeře dobře známe a před čtrnácti dny jsme s ním ztratili body po remíze 0:0. Ani tentokrát jsme nebyli kompletní, zase nám chyběl náš stabilní brankář. Naštěstí jsme určili hráče z pole, který tým podržel. Tak, jako minulý zápas se začalo hrát poměrně svižně a tempo hry se stupňovalo. První gól jsme dostali po menším zaváhání v křídelním prostoru, kdy jsme nebyli schopni zastavit rozběhnutého hráče soupeře a v klidu jsme ho nechali přihrát před prázdnou bránu 0-1.

Trochu nám to vzalo vítr z plachet, protože do téhle doby jsme byli lepší my a měli jsme 3 větší šance ke vstřelení gólu. Někdo by si mohl pomyslet, že inkasovaná branka nás srazí dolů, ale naši kluci jsou vedení tak, aby hráli svůj fotbal za jakéhokoliv stavu. A přesně toto se také na hřišti odehrávalo, ihned jsme přidali na tempu a zpřesnili kombinaci. Výsledkem nám bylo brzké vyrovnání 1-1. Dál jsme na soupeře tlačili a po pěkné individuální akci jsme šli do poločasového vedení 2-1. Po přestávce jsme stále předváděli velmi kvalitní hru plnou pěkných kombinací a postupně jsme se začali prosazovat i gólově až na konečné skóre 5-1.

Hodnocení: Z naší strany opravdu pěkný fotbal ve velkém tempu. Trochu nás zlobili starší kluci soupeře, ale na to jsou naši kluci zvyklí. Co uhraje soupeř fyzicky, tak my si pomůžeme fotbalovostí a rychlostí. Všechny góly padly po pěkných akcích, nebyly tam žádné náhodné branky. Musíme pochválit i našeho alternativního brankáře, protože těch pár šancí, co soupeř měl, tak zlikvidoval.

Sestava: Alim Mukhamedov, Filip Lauber, Ráďa Kostka, David Dalibába, Dan Lacko, Míša Pokorný, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Lukáš Malec, Dan Pechanec, Kryštof Kepka, Ondra Michálek, Peťa Muller, Péťa Mašek.

sobota 3.12.2016 | Josef Kostka | Přečteno: 2234