Zimní liga: Starší přípravka 2006 - Kunice

V posledním roce v přípravkové kategorii jsme se rozhodli přihlásit v zimním období venkovní turnaj. V Zimní lize v Kolovratech odehrajeme celkem 7 utkání.
v Ne 11.12.2016 11:20
Kolovraty UMT
Kunice

V neděli nás čekal první zápas proti Kunicím, které do zápasu nastoupili i s hráči ročníku 2009, neboť měli mnoho omluvenek. Tento fakt jsme se dozvěděli až těsně před zápasem, tudíž jsme nemohli udělat adekvátní nominaci, aby měl zápas pro oba týmy význam.

Byl to náš poslední zápas v tomto roce, proto jsme si jej chtěli užít a vstoupit do turnaje vítězně. Chvíli nám trvalo, než jsme se aklimatizovali, ale poté jsme měli zápas po celou dobou ve své režii. Během zápasu jsme hráčům přidávali několik podmínek, tou nejhlavnější byla hra na 3 doteky.

V utkání jsme ukázali mnoho pěkných akcí, kdy jsme obranu soupeře překonali rychlou kombinační hrou a zakončovali často do prázdné branky. Kluci volné prostory vnímají a snaží se tam své nahrávky směřovat, co nás trochu trápí je přesnost nahrávek, náběhy do, co nejvolnějšího prostoru a křiknutí. V poslední době nám na hřišti vázne komunikace, máme správné náběhy, jen si neumíme říct o přihrávku, a tak přicházíme o možnost vstřelit branku. Dále mají někteří hráči tendenci nahrávat s hlavou dole a tím ztrácejí povědomí o tom, kam je jich přihrávka směřuje, často tak nahráváme přímo soupeři. V neposlední řadě máme rezervy v dostupování hráčů soupeře, někdy dáváme protihráčům až zbytečně moc prostoru.

Potěšila mě naše gólová potence, kdy jsme v zakončení působili dostatečně jistě. Je pravda, že jsme mohli přidat ještě více branek, ale většina z hráčů se dokázala gólově prosadit a další šance si připravovat. Soupeř měl velmi šikovné hráče a my se těšíme na odvetu, kterou bychom mohli sehrát v rámci tréninku, již proti stejně starým vrstevníkům.

Zápasu se zúčastnili: Goikoetxea, Holý, Hadraba, Konečný, Kubánek, Málek, Pechanec, Trnka, Zlatuška

neděle 11.12.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 2109