Starší přípravka 2006 - Aritma

Hodně vyrovnaný zápas s týmem Aritmy jsme odehráli v neděli odpoledne za slunečného počasí na Schulhoffce.
7.kolo v So 22.10.2016 12:00
Schulhoffova UMT
Aritma

Začátek zápasu byl hodně opatrný a hrálo se především ve středu hřiště, ale byli jsme to my, kteří první inkasovali po nešťastném odrazu míče. Na tento gól jsme dokázali brzy odpovědět, ale vedoucí branku se nám dát nepodařilo a museli jsme po celou dobu zápasu dotahovat.

Co se týče výkonů hráčů, tak po individuální stránce, hráčům není moc co vytknout, ovšem fotbal je týmovým sportem a týmová hra nám v tomto zápase chyběla. Málo jsme využívali možnost přihrávek na volné hráče, ale to souvisí i s tím, že hráči bez míče se málo nabízejí a nemluví.

Zápas nakonec rozhodla pasáž ve třetí čtvrtině, kdy nám soupeř dal v rychlém sledu čtyři branky a tento rozdíl už se nám stáhnout nepodařilo. Tento zápas nám opět ukázal naše silné a slabé stránky, na kterých musíme zamakat během tréninků.

Zápasu se zúčastnili: Borkovec, Bartoš D., Brandejs, Leipold, Petr, Sojka, Vagenknecht, Žáček.

sobota 22.10.2016 | Vladislav Volf | Přečteno: 2437