Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2008 - Xaverov

V sobotu jsme změřili síly s týmem Xaverova.
7.kolo v So 22.10.2016 08:30
Schulhoffova UMT
Xaverov

Dan

Byl to velmi běhavý a náročný zápas po všech stránkách, ve kterém jsme měli na všechno daleko méně času, než v některých předešlých zápasech. To se projevilo i na celkovém výsledku, kdy jsme si moc dobrých střeleckých pozic nevypracovali a když už se nám to povedlo, tak jsme akci špatně vyřešili. Na druhou stranu jsme z naší strany předvedli několik velmi dobrých individuálních výkonů, jen škoda, že jich nebylo více.

Matěj

Zápas se hodnotí dost těžko jako celek, protože opět ho lze rozdělit na několik úseků, kdy jsme se soustředili a kdy naopak naše pozornost byla úplně jinde. Každopádně lze říci, že jsme se snažili. Chybami se člověk učí, ale je otázkou, kolik jich musíme udělat, abychom si uvědomili, že právě toto není to správné řešení. Jako pozitivum vidím hned první akci, kdy jsme se po krásné kombinaci dostali do zakončení a hned z první střely dali gól. Více takových hezkých momentů!

Hráči: Brož O., Brož V., Feigl, Filip, Chavikov, Just, Komenda, Krejčí, Kříž, Petrák, Šalát, Tyminskyy, Volek

sobota 22.10.2016 | Dan Beneš, Matěj Soucha | Přečteno: 1787