Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2008 - Union Žižkov

V chladném a deštivém počasí jsme na Schulhoffce sehráli zápas s Unionem Žižkov.
5.kolo v So 8.10.2016 14:00
Schulhoffova UMT
Union Žižkov

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, byli jsme lepším týmem. Vstřelili jsme několik branek a vypadalo to na klidné utkání. Postupem času se síly na hřišti vyrovnaly. Bohužel absencí naší střelby a zvýšené přesnosti v zakončení soupeře se skóre zápasu vyrovnávalo. Nakonec bylo naše mužstvo tím šťastnějším a těsně jsme zvítězili.

V tomto zápase mě nejvíce mrzí opět naše nekoncentrovanost na utkání. V jedné čtvrtině jsme dokonce "stáli a koukali", je to škoda, protože Union byl soupeř, se kterým jsme se mohli prosadit gólově mnohem více a udělat radost nejen sobě, ale i rodičům, kteří i v nepříznivém počasí povzbuzovali a hnali kluky za vítězstvím. Děkujeme!

Hráči: Bobko, Borkovec, Brož A., Komenda, Ruczaj, Stránský, Winkler

sobota 8.10.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2129