Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2009 - Ďáblice

Zápas s Ďáblicemi jsme odehráli minulou sobotu na Schulhoffce na jedno hřiště. Soupeř byl dravější, což se rozdílu ve výsledku.
7.kolo v So 22.10.2016 14:00
Schulhoffova UMT
SK Ďáblice

Pro Lukyho s Fílou to byl teprve druhý zápas v našem dresu. Kluci se snažili hrát, zde je však vidět, že někteří kluci ještě neodehráli tolik zápasu co jiní a budeme se vysvětlovat základní principy. Velkou část hry jsme odehráli v chumlu. V dovednostních věcech nemáme problém, když máme míč, jsme schopni si ho navést do volna. Avšak bez míče se ještě nedokážeme zcela orientovat. Povídáme si o tom a budeme si o tom povídat i nadále, protože výběr místa je jednou z nejnáročnějších věcí na naučení a pokud to již někdo ovládá, jako třeba Ďáblice, snáze se mu dávají branky proti týmům, které ještě s prostorem neumí tolik pracovat, což byl tentokrát náš případ.

Kluci se snažili, což je skvělé. Máme dostatek podnětu na trénink a budeme ty věci, které se nám tolik nevedly, trénovat.

Zápasu se zúčastnili: Mára Femiak, Lukáš Lisner, Filip Lisner Lukáš Martiník, Maxík Mařák, Pepa Vančura, Matěj Mrzena

sobota 22.10.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 2154