Starší přípravka A (2007)

Ročník 2006: Největší rozdíl byl v nasazení

Ročník 2006: Největší rozdíl byl v nasazení
Tento víkend odehrál ročník 2006 rovnou čtyři zápasy. První zápas jsme odehráli v sobotu ráno, kdy jsme přivítali doma na Schulhoffce tým Třeboradice.
2:13
(0:7)
20.kolo v So 3.6.2017 09:00
Schulhoffova UMT
FC Háje
Třeboradice
Diváci: 20,

Komentář

Jak vyplývá z jednoznačného výsledku, zápas byl překvapivě jednostrannou záležitostí pro hosty a to především v jeho první polovině. Přestože soupeř nebyl lepší co se fotbalových dovedností týče, ale klíčový rozdíl byl hlavně v pohybu a nasazení.

Zatímco hosté makali naplno, v soubojích byli vždy o kousek dřív, poctivě a rychle přepínali z útoku zpět do obrany, my jsme oproti tomu vypadali, že velké horko z nás vysálo veškerou energii už před zápasem a Třeboradice tak měli na vše více času a plně toho využívali. Jakmile soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek, kluci místo aby začali více bojovat, sklopily hlavy a působily spíše odevzdaně.

To se změnilo až v poslední čtvrtině zápasu, ve které se už trochu naštvali a začali zvyšovat obrátky. Díky tomu jsme si vytvořili závěrečný tlak a pěkné šance, které už sice neměli na konečný výsledek žádný vliv, ukázalo se však že to najednou jde. Hrát takto už od začátku mohli jsme Třeboradice alespoň více potrápit, každopádně v tomto zápase si vítězství určitě zasloužili.

Více než nepěkný výsledek mě mrzí průběh zápasu, kdy jsme neukázali bojovnost, kterou kluci v sobě mají a jindy naopak zdobí naši hru.

Zápasu se zúčastnili: Filip Bartoš, Vojta Brandejs, Šíma Borkovec, Jurij Dovhanyč, Petr Leipold, Matoušek Petr, Kuba Němec, Adam Průša, Vojta Zlatník


sobota 3.6.2017 | Karel Honig | Přečteno: 599

Další články