Mladší přípravka B (2010)

Ročník 2009: Podruhé v krátké době jsme vstřelili přes 30 gólů

Ročník 2009: Podruhé v krátké době jsme vstřelili přes 30 gólů
V sobotu 3.6. jsme zavítali k dalšímu mistrovskému utkání našeho ročníku 2009 proti mužstvu Vyšehradu a to na travnatém hřišti Sparty Krč.
14:34
(5:18)
20.kolo v So 3.6.2017 14:30
Sparta Krč T.
Vyšehrad
FC Háje
Diváci: 0,

Komentář

Klukům evidentně přírodní povrch svědčil. Hrálo se sice ve velkém horku a kluci měli již v nohách utkání z předešlého dne, ale na hře to nebylo příliš znát. První čtvrtina byla trochu rozpačitá a kluci měli evidentně trochu obavy, zda nebude soupeř stejně jako v pátek rychlejší a důraznější. Když zjistili, že tentokrát proti nim stojí vyrovnaný soupeř, postupně se osmělovali a začali hrát svoji hru. Kromě první oťukávací patnáctiminutovky kluci hráli to, co je jim přirozené a musím po dlouhé době říci, že jsme nejen my jako trenéři, ale i rodiče místy žasli nad krásnými a přímočarými akcemi. 

Kluci si nahrávali, velice často se snažili i individuálně prosadit pomocí kličky a také brankáři perfektně doplňovali hráče a často i dosáhli branky. Velice rád bych konkrétně zmínil někoho, kdo vyčníval, ale tentokrát šlo opravdu o týmový výkon, kdy se nikdo neschovával a prakticky všichni jak gólově, tak snahou přispěli ke vstřelení spousty krásných branek. Na závěr bych rád zmínil úžasnou podporu fanoušků, tedy rodičů kluků, v tom horku a únavě po pátečním utkání to byl úžasný přísun energie a kluky to náležitě nakoplo.

Možná si to tatínkové a maminky moc neuvědomujete, ale kluci celý zápas velmi bedlivě koukají na tribunu a čekají na ten úžasný potlesk a zavolání svého jména a když to uslyší, tak o tom ještě dlouhé minuty v šatně vypráví. Je úžasné sledovat to štěstí v jejich očích.

Věřím, že takto vydařené utkání je výbornou přípravou před blížícím se turnajem v Třebíči, kde pokud předvedeme takto úžasný výkon, nejsme bez šancí na krásný výsledek!!


sobota 3.6.2017 | Jaroslav Votípka | Přečteno: 668

Další články