Ročník 2003: Povinné tři body z Litoměřic

Víkendový program nás zavedl do Litoměřic, kde jsme poměřili síly s místním týmem.
0:15
(0:9)
6.kolo v So 16.9.2017 10:00
Pokratice
Litoměřicko
Diváci: 50,

Již při nástupu na hřiště, byl vidět fyzický rozdíl mezi našimi a domácími hráči. Hned od první minuty bylo jasno, jakým směrem se utkání bude ubírat.

Za celou první půlku se balon dostal k naší bráně asi jen jednou a skóre postupně narůstalo na poločasových 9-0.

V druhé půli se prostřídali kluci, co seděli na lavičce. Obraz hry se moc nezměnil a konečné skóre se zastavilo na 15-0.

Hodnocení: Těžko se takové zápasy hodnotí, protože soupeř nás vůbec neprověřil a na hřišti jsme si dělali, co jsme chtěli. Aspoň musíme kluky pochválit, že i za rozhodnutého stavu, chtěli hrát a dávat góly, nikdo se nešetřil a všechny góly byli moc hezké a po pěkných kombinacích.

Sestava: Ali Abdullah, Alim Mukhamedov, Vojta Uhlíř, Lukáš Novotný, Péťa Mašek, Péťa Muller, Ráďa Kostka, Sendi Murk, Míša Pokorný, Kryštof Kepka, Dan Lacko, Lukáš Malec, David Truong, Lukáš Panchartek, Sonakiya Kanak, Vojta Nevečeřal.