Starší žáci B (2005)

Ročník 2004: Vysoké vítězství na závěr podzimu

Ročník 2004: Vysoké vítězství na závěr podzimu
Poslední domácí klání v pražské soutěži, rovná se vítězství o půl tucet branek.
6:0
(3:0)
9.kolo v So 4.11.2017 08:30
Háje UMT.
FC Háje
AFK Slivenec
Branky FC Háje: 3. Krayushkin, 9. Kačerovský, 28. Bouček, 37. Feigl, 43. Vybíral, 57. Jakouš. Diváci: 10,

Komentář

Do zápasu jsme šli s jasným cílem, udržet hráče v tempu, nezranit se, přenést nějaké věci z tréninku a vyzkoušet si jiné rozestavění. Výhra ano, ale ne vždy fungovalo vše, jak mělo. Během úvodních minut přišla naše převaha, bohužel branku jsme dali až ze třetí šance po krásné křídelní akci. Poté jsme si vytvořili během půle spoustu možností k zakončení, mínus z utkání je neustálé se stahování do středu, krajní hráči by měli držet při útočení, co nejširší hřiště, aby měli hráči s míčem více prostoru na kombinaci, další bod je první dotek, bez kterého to nejde, zakončení ve vápně slabší nohou.

V tomto klání jsme měli dostatek příležitostí ke střelení branky, ale jsou soupeři, kdy máme tři šance a musíme proměnit, bohužel toto je nešvar napříč všemi kategoriemi, a nejen na Hájích. Pochvala, jak pro úvodní partu, i pro střídající, dnes bylo vidět, že chtějí a mají touhu se rvát, kéž bychom se na to mohli spolehnout vždy, nejen dle nálady, podle které se zrovna vyspinkáme. Plusy díky, kterým jsme se dostávali do kombinace – Klárka s Týnkou rozdávaly rychle přihrávky a nedrželi zbytečně míč dlouho na kopačkách, na rozdíl od kluků, kteří se s míčem moc mazlí, ještě to chtělo více vytěžit s rychlých kontrů, tam musí Alex být úspěšnější, pochvala i pro kluky vzadu, jak Dima, tak hlavně Viliho, který si poradil s větším a silově vyspělejším protivníkem.

Utkání proběhlo z naší strany v tréninkovém tempu, kdy jsme pošetřili hráče na nedělní utkání, kde nás bude čekat Sokolov, a to bude kolotoč. Dnešní týmový výkon, kde se nikdo za nikoho neschovával a každý hráč pracoval, jak měl, to je představa a kroky, kterými se chceme ubírat nadále, pracovat na odstranění nedostatku jednotlivců a pomoci jim k růstu, jen si musí nechat poradit, to že jim něco řekneme, nesmí brát, jako negativum, nýbrž pozitivně, je vidět, že je sledujeme a chceme všichni jedno a to samé, aby jednotlivci byli ještě mnohem lepší, protože to pomůže i týmu, jako celku.

Sestava: Luky = Kačer – Dimo – Vili – Matyas = Klárka – Týnka = Lego – Hajnej – Franta = Alexis/Střídající: David – Jura – Maty – Johny – Juny 

Fotogalerie:https://www.facebook.com/pg/FC.Haje04.mujmail.cz/photos/?tab=album&album_id=1701530273193076


sobota 4.11.2017 | Petr Bíro | Přečteno: 515

Další články