Ročník 2008: Hodně za očekáváním

V neděli odpoledne jsme zavítali na Podolí, kde jsme sehráli další utkání .
3.kolo v Ne 24.9.2017 15:00
Podolí T.
Podolí

Namlsáni z předchozích zápasů jsme se těšili na další skvělý výkon. Kluci si nasadili laťku hodně vysoko, proto nedělní představení bylo tím nejslabším, co v sezóně zatím předvedli.

Výhra nás může těšit, ale gólů bylo málo. A ten, kdo byl přítomen, tak mi potvrdí, že v tomto utkání to byl festival neproměněných šancí. Většinu zápasu jsme tvořili my, soupeř dával góly po našich chybách.

Na druhém hřišti se Zvoli také nedařilo podle představ, výkon měl klesající tendenci a celkově lze říci, že jsme se přizpůsobili soupeři. Což je škoda, protože byla ideální možnost si vyzkoušet mnoho různých herních situací.

Hlavu vzhůru, s pozitivním myšlením a hlavně větším nasazením do dalšího zápasu!

Hráči: Andronikov Jakub, Bártek Kryštof, Brož Václav, Dudek Denis, Dvořák Matyáš, Feigl Lukáš, Filip Oliver, Krejčí David, Nikodým Matyáš, Lesáková Nikola, Lešetický Pavel, Procházka Vojtěch, Pulchart Vojtěch, Svoboda Marek, Šalát Patrik, Tomek Filip, Volek Mikuláš, Žižka Martin

neděle 24.9.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 2398