Ročník 2008: Vyhrál důraznější Xaverov

V neděli odehrál ročník 2008 zápas v Horních Počernicích.
5.kolo v Ne 8.10.2017 10:00
Horní Počernice UMT
Xaverov

Před zápasem jsme se s kluky bavili o jejich pozornosti a soustředění. Ukázalo se, že právě naše začátky utkání nás stojí pak v celkovém součtu lepší výsledek. Prohra o pět gólů je spíše ponaučením, že pokud chceme vyhrávat, tak je potřeba makat od začátku do konce.

Pětice hráčů Xaverova potrápila nejprve zvolskou část týmu a ve druhé části se předvedli na hájecké polovině.

Herní styl byl založen na důrazu, se kterým jsme se těžko vyrovnávali, a to byl i ten malý rozdíl, který stačil domácím k vítězství. Přitom stačí tak málo, rychlejší práce s míčem a přesnější přihrávky.

Celkově jsme ale odehráli povedené utkání a těšíme se na další proti Dukle JM!

Hráči: Andronikov Jakub, Brož Václav, Dudek Denis, Dvořák Matyáš, Feigl Lukáš, Filip Oliver, Krejčí David, Moravec Vojtěch, Nikodým Matyáš, Lesáková Nikola, Lešetický Pavel, Procházka Vojtěch, Pulchart Vojtěch, Svoboda Marek, Šalát Patrik, Tomek Filip, Žižka Martin

neděle 8.10.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 2972