Starší přípravka B (2009)

Ročník 2008: Rozlučka s Aritmou

Ročník 2008: Rozlučka s Aritmou
V sobotu 4. 11. jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Vokovic
24:24
(9:9)
9.kolo v So 4.11.2017 14:15
Háje UMT.
FC Háje
Aritma
Diváci: 40,

Komentář

Zápas to byl nakonec vyrovnaný, i výsledkově, všichni byli překvapeni. Každopádně jsme soupeři povolili hrát jejich hru, která se jim dařila a na nás platila. Nechávali jsme protihráče za našimi zády, a pak už se na našeho brankáře valil jeden útok za druhým. Při našem držení míče jsme Aritmu zatlačili a dokázali jsme mnohem lépe kombinovat, ale v zakončení jsme bohužel selhávali. Gólů mohlo být opět mnohem více, v některých situacích jsme pomalí a jindy moc zbrklí.

Jednoznačně se ale opět ukázalo, že individuálně je většina hráčů připravena velice dobře. Ještě je potřeba více dbát rad trenérů, kteří s nekonečnou trpělivostí budou opakovat, že se rozehrává do strany, a že je lepší hodit aut do nohy, atd. Celkově bych chtěl shrnout podzimní část v této skupině, kde se povedlo ve spolupráci se Zvolí postavit kvalitní tým na dvě hřiště. Líbí se mi vzájemná soudržnost, spolupráce a skvělá komunikace.

Na závěr patří velké díky i všem rodičů za skvělé fandění a podporu všech!

Zápasu se zúčastnili: Andronikov Jakub, Brož Václav, Dvořák Matyáš, Filip Oliver, Krejčí David, Nikodým Matyáš, Lesáková Nikola, Lešetický Pavel, Procházka Vojtěch, Pulchart Vojtěch, Svoboda Marek, Šalát Patrik, Tomek Filip, Tyminskyy Vladislav, Volek Mikuláš, Žižka Martin.


sobota 4.11.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 767

Další články