Starší žáci B (2005)

Ročník 2004: Gólová přestřelka s Motorletem

Ročník 2004: Gólová přestřelka s Motorletem
Po těžkém nedělním zápase nás čekala další zkouška se soupeřem, který hraje divizi – skupinu A.
3:4
(1:1)
v Po 6.11.2017 17:30
ZŠ Klausova
Motorlet
FC Háje
Diváci: 20,

Komentář

Po úvodním oťukáváním, kdy se jedna i druhá strana seznamovala s protivníkem, jsme zahrozili, ale šance jsme zahodili, tak přišel zákonitě trest a opětovná chyba, která se opakuje, náš stoper má možnost odehrát míč k brankáři nebo do bezpečí místo toho je obrán a je z toho protiútok, který končí brankou. Po půlce poločasu jsme vyměnili partu a po krásné kombinaci, kterou ziskem v obraně a následným posunutím do křídla potáhl Jura, dal střílený centr, který ve svou premiérovou branku na velkém hřišti zatloukl, a to doslova o břevno Ruby, tímto gratulujeme k první brance.

Po pauze jsme soupeře zatlačili vyměnili si párkrát míč a další branka, tentokrát Hajnej, poté ještě Franta našel Votyho, který to sice přidržel déle, než je žádáno, ale trefil to nádherně na tři jedna, pak jsme prostřídali a po jedné chybě, kdy Juny krásně doběhne hráče, ale poté místo hry tělem, soupeře pustí dál. Ani tato chyba nás nesrazila, jako v jiném případě. Maty získal míč, vysunul za obranu Turbiče, ten posunul nabíhajícího Juru do gólové šance, kterou proměnil lobem na 4:2 pro nás. Místo uklidnění a pokračování v postupném útoku, jsme začali jančit a opouštět svůj prostor a post, který vedl k nedorazu, ze kterého díky standartní situaci soupeř snížil.

Na závěr se ještě soupeř nadechl k velkému tlaku, protože nikdo z hráčů nebyl schopen trefit míč a rychleji se orientovat, kde je míč. Tudíž je stále na čem pracovat, pozitivní věcí je, že 75 % akcí bylo po zemi, místo dlouhých míčů, navíc jsme to zvládli i s hráči širšího kádru, dlouhodobě chybějící Kubík a Tom zasáhnou do hry až po Novém roce, ke klukům se přidali ještě odpočívající se šrámy Luky, Alex, Mára, Kubajs, Šíma. Takže díky, i když to mohlo být daleko lepší. 

Sestava: David = Kačer (Johny) – Dimo (Juny) – Vili (Klárka) – Matyas (Maty) = Týnka (Barča) – Klárka (Nosíno) = Franta (Turbič) – Hajnej (Lego) – Sony (Ruby) = Voty (Jura)


pondělí 6.11.2017 | Petr Bíro | Přečteno: 698

Další články