Starší žáci A (2009)

Ročník 2003: Povedený střelecký kousek

Našemu útočníkovi se povedl desetigólový příspěvek do sítě soupeře.
15.kolo v Út 1.5.2018 15:15
Háje UMT
Junior

Týden jsme zakončili domácím zápasem s Juniorem. Od začátku se hrálo na jednu branku a od prvních minut to tam našemu hráči padalo jak na běžícím pásu. Soupeř nás dokázal prověřit pouze jednou, kdy jsme udělali dvě zbytečné chyby a hned z toho byl gól.

Hodnocení: Průběh zápasu se moc nelišil od sobotního a i skóre je dost podobné. Skoro celý zápas se odehrál na soupeřově půlce a výsledek zápasu odpovídá jeho průběhu. Klobouk dolů před apetitem našeho koncového hráče, který vždy stál tam, kde měl a doslova vše, co mu přišlo na kopačku, tak uklidil do branky.

Sestava: Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Sendi Murk, Vojta Uhlíř, Míša Pokorný, Pavel Chromec, Ali Abdullah, Péťa Charvát, Martin Fales, Dan Vrzal , Jan Šimánek , Lukáš Panchartek, Alex Velyhan.

úterý 1.5.2018 | Josef Kostka | Přečteno: 2439