Mladší dorost: Festival neproměněných šancí

1.kolo v So 8.9.2018 14:15
Ďáblice UMT
SK Ďáblice
Diváci: 30,

Na hřiště Ďáblic jsme jeli v hodně okleštěné sestavě, kvůli mnoho absencím a to se podepsalo hlavně v naší koncovce. Hned na úvod jsme zaspali a od třetí minuty jsme prohrávali 1-0 . Obdržená branka nás zdravě nakopla a začali jsme si vytvářet spoustu gólových šancí, ale ty jsme bohužel nebyli schopni proměnit. Ke konci poločasu po menší strkanici, rozhodčí vyloučil domácího hráče a paradoxně jsme inkasovali gól do šatny my na 2-0. Ve druhé půlce jsme obstřelovali soupeřovu branku, více jsme drželi balón, ale v koncovce jsme stále selhávali. Střeleckou smůlu jsme nakonec protrhli v 54 minutě 2-1 a to nám hodně pomohlo, od té doby kluci ještě více přidali a bylo na nich vidět odhodlání poprat se o body. Vyrovnávací branku jsme dali v 69 min. krásnou střelou z třiceti metrů. Do konce zápasu jsme soupeře přehrávali a měli jsme snad osm vyložených šancí, ale dnes naši hráči neměli přesnou mušku, takže to stačilo pouze na bod.

Hodnocení: Hodně pozměněná sestava odehrála zajímavý zápas. Po technické stránce jsme soupeře jednoznačně přehráli, v kombinaci jsme byli lepší a k tomu jsme měli i dobrý pohyb, bohužel co nám dnes chybělo, byl klid v koncovce, kde jsme vše řešili zbrkle a hodně nepřesně. Shrnuto podtrženo: Hra slušná i dobré nasazení, ale bez gólů se vyhrávat nedá.

Sestava: Ríša, Alim. Novas, Sendi, Vrzy, Tyko, Panchy, Mali, Kuba, Láďa, Budy, Kikin