Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: První dvě kola v přeboru

Přinášíme vám zhodnocení prvních kol v pražském přeboru, která odehráli hráči starších žáků.
2.kolo v Ne 16.9.2018 16:30
Háje UMT
Dukla JM

FK Motorlet Praha – FC Háje JM 04 – 3:4 (1:1)

Branky: Kubík, Jirka, Maty, Sam

Sestava: David = Maty – Dimo – Vili – Kačer = Hajnej – Tom – Jirka – Víťa – Kubík = Matyas ==) Sam – Franta – Alex

První kolo a během první půle přes patnáct spálených šancí, bylo vidět že někteří hráči nejsou plně koncentrovaní na výkon, jinak by takové šance měli proměnit, je jedno jaký je soupeř, kdy jindy si vyzkoušet zakončení, ale raději pojďme dát pět rychlých branek a poté si hrajme. My jsme měli za zápas cca 25 zakončení oproti 5 střelám soupeře za celý zápas, protivník se snažil držet míč, ale projevilo se, že máme starší mužstvo v průměru a vyhrávali jsme silové souboje, pochvala za nástup do druhé půle, ale velké varování za pohodový konec, kdy si myslíme, že je pohodička a podceňujeme soupeře, chceme si hrát v prostorech, které k tomu vůbec nejsou určeni. Takže příště koncentrace od první do poslední minuty je jedno, jaký je soupeř a na jaké je úrovni, jen s plným nasazením se posouváme dále.

DERBY je NAŠE!!! 😊

FC Háje JM 04 – Dukla Praha JM – 3:2 (2:2)

Branky: 2x Matyas, 1x Vlastní po Fandově rohu

Sestava: Luky = Dimo – Tom – Vili – Maty = Turbič – Zelí – Kubík – Hajnej = Matyas – Víťa ==) Kačer – Franta – Alex

Vyválčené vítězství, které s fotbalem po zemi v druhé půli nemělo, co dělat, ale i to se počítá a kluky může nakopnout k lepším výkonům. První půlku jsme byli lepší a důraznější, později jsme přenechali iniciativu soupeři, který si vytvořil, jaksi nějaké šance, ale nic, čeho bychom se museli bát po jednom rohu jsme se ujali vedení, které netrvalo dlouho a soupeř též po rohu vyrovnal a po jedné z dalších chyb v dostoupení dokonce otočil skóre, v tu chvíli na nás sedla deka, ale trvala do poslední minuty první půle, kdy jsme se dostali k rohu a konečně ho kopli dle představ a hle bylo opět nerozhodné skóre. Do druhé půle jsme vyběhli s jasným cílem vstřelit rychle gól a v klidu to dohrát, místo toho jsme nevyužili slibné šance, a přišlo spasení tři minuty před koncem z hraniční situace, kdy si poté Matyas pohrál s hostujícím brankářem, jako kočka s myší a na zemi ho pěkně vykoupal a dal na tři dva, tudíž nová posila, se zapsala mezi střelce ve všech soutěžích, do kterých nastoupila. Díky za kolektivní výkon, i přivítání vítězstvím nového hráče. Druhá půle, to byl spíš tenis, kdo dál do pinkne míč, ale důležité vítězství pro hlavy našich hráčů, navíc pro nás je toto utkání doopravdy jako DERBY mezi Spartou a Slavií, takže ještě jednou díky a závěrem jedno malé popíchnutí, to že má někdo dres se znakem Dukly, neznamená, že hraje, jako Dukla, i kdyby se na nás připravoval týden 😊.

Fotogalerie:

neděle 16.9.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 2555