Mladší přípravka B (2016)

Čakovice - Mladší přípravka 2009

Sobotního mrazivého poledne jsme se sešli na zápase s týmem z Čakovic. Přestože ještě krátce před zápasem mnoho rodičů s dětmi a ani samotní trenéři nemohli najít místo konání, zápas jsme odehráli v plném počtu a výkop jsme stihli včas.
10.kolo v So 12.11.2016 13:00
Čakovice T
Čakovice

Jelikož z počasí asi jen tak někdo radost mít nemohl, museli jsme doufat alespoň v pěkný fotbal kluků na hřišti. Toto přání se naštěstí splnilo, a tak jsme díky klukům i přes nepříjemné počasí odcházeli domů s úsměvem. Přestože se soupeř snažil, seč mohl, na naše především individuální průniky nestačil. Možná je škoda, že si kluci sem tam víc nenahrávali, ale jelikož rychle zjistili, že hřiště zvládnou leckdy proběhnout sami, tak se jim to ani nedá moc zazlívat.

Snad jediné, co by se dalo na zápase více vylepšit, je hra brankáře. Stále se učíme, že brankář má hrát hodně vysunutý do hřiště, ale spoustu kluků stále nevybíhá dostatečně daleko a rychle. Někteří si tyto naše instrukce vezmou zase až příliš k srdci a potom pobíhají po celém hřišti. Ale to je něco, co se nejlépe natrénuje na zápasech a je třeba to klukům neustále a co nejlépe popsat přímo v průběhu utkání.

Závěrem však klukům musím poděkovat za zpříjemnění soboty a rodičům za vřelé fandění. Doufám, že nám nikdo na zápase nenastydl a sejdeme se v co možná nejširším složení na dalším tréninku.

Zápasu se zúčastnili: Dan Adamec, Kuba Kratěk, Vojta Sajler, Marťas Laube, Tom Bílek, Honza Moravec

sobota 12.11.2016 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 2314