Kolovraty – Starší přípravka 2006

Zápas proti Kolovratům se klukům vcelku vydařil a převažovala spíše pozitiva. Hned ze začátku zápasu vlítli na soupeře, dokázali jej dostat pod tlak a vytvořit si pěkné šance, bohužel se nám je nepodařilo využít a naopak se vedení 4-1 už po první čtvrtině ujaly domácí Kolovraty.
:
4.kolo v So 23.4.2016 11:30
Kolovraty UMT
Sokol Kolovraty

I přes to bylo vidět, že si kluci na Kolovraty věří a pokračovali ve svém snažení. V následujících čtvrtinách se nám už dařilo vytvořené šance proměňovat. Moc se mi líbila naše týmová hra, díky které si kluci vytvářeli spoustu šancí a gólově se prosadili téměř všichni. Jakmile však Kolovraty dostaly od nás prostor, dokázaly jej využít povedenými trefami převážně ze střední a větší vzdálenosti či trestat naši kolikrát zbrklou rozehrávku na obsazené hráče.

Vůbec zapojení brankařů do hry a nabídka především útočících hráčů při naší rozehrávce by se určitě ještě dala zlepšit. Věřím, že kdyby kluci na sebe více mluvili na hřišti, tak by se tím spoustě soupeřových šancí předešlo. Rozhodně to pro nás nebyl jednoduchý zápas, hráči ho však zvládli odmakat a ještě si ho s chutí užili.

Zápas odehráli: Borkovec, Erdinger, Bartoš F., Bartoš D., Žáček, Oráč, Sojka, Janovský