Kvůli zahozeným šancím jsme si zkomplikovali konec zápasu.
6.kolo v So 13.10.2018 16:00
Střešovice UMT
Střešovice
Diváci: 25,

Zápas jsme začali aktivně a po dobře odebíraných balónech, jsme zahrozili z několika protiútoků, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Chytl se až centr, který měl jít na vápno, ale k údivu všem skončil v síti 0-1. V této fázi hry jsme více drželi míč a stále jsme se snažili podnikat nebezpečné útoky. Po jednom z nich jsme dohráli odražený míč a bylo to 0-2. Ve druhé jsme zaspali hned na začátku a po špatně obráněném rohu jsme inkasovali gól 1-2 pak jsme soupeře moc přes půlku nepouštěli a sami jsme měli nespočet šancí na to rozhodnout zápas, ale k vidění byli pouze naše spálené stoprocentní šance. Nakonec jsme míč do branky doslova dotlačili na 1-3. Domácí zápas ještě zdramatizovali, jak jinak než opět po rohu, na který jsme nereagovali a bylo to 2-3 a aby toho nebylo málo tak pár minut před koncem jsme se nechali přísně vyloučit po souboji o míč u soupeřova vápna. Poslední minuty jsme zvládli na výbornou a na kopačkách jsme měli dvě tisíciprocentní šance, které jsme jako ty předchozí totálně spálili.

Hodnocení: Po herní stránce to bylo poměrně vydařené utkání. V osobních soubojích jsme měli navrch. Rychlostně jsme také dominovali, pouze naše strašidelná koncovka, ve které jsme si dávali přednost a vše jsme hráli až do kuchyně, nás připravila o větší rozdíl ve skóre. Nechybělo málo a díky špatné koncovce a přísnému vyloučení jsme mohli přijít o tři body. Za zmínku stojí i dva inkasované góly po rohových kopech, při kterých jsme měli špatnou reakci na míč a soupeř, nás dvakrát potrestal.

Sestava: Ríša, Alim. Novas, Tyko, Mali, Láďa, Budy, Kikin, Ráďa, Péťa, Sendi, Šéba, Pechy, Kuba, Šimi