Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2006 - Dukla Praha

Přišlo jaro a s ním i první soutěžní utkání. Přes zimu jsme měli tréninky v hale, kde jsme se zaměřovali na koordinační cvičení a na jiné sporty. Děti navštěvovaly fyzio-kliniku, kde měli cvičení na bosu. Odehráli jsme spoustu turnajů a přátelských zápasů. Během zimy jsme i trénovali, když to šlo venku, na Velikonoční turnaj do Německa, kde se hrálo systém 6+1 na větším hřišti. Hráče tento styl hodně bavil. Měli zde více prostoru a času na své dovednosti. Začali využívat i více možnost nahrávky. Byli jsme v očekávání, jak si kluci poradí znovu s hrou 4+1.
12.kolo v So 28.3.2015 10:00
Schulhoffova UMT
Dukla

Před zápasem jsme si povídali, že by bylo dobré, kdyby se nám podařilo na soupeře takzvaně vlétnout. Někdy máme se začátky zápasů problémy a pak je pro kluky hlavně psychicky těžké se do utkání vrátit. Vždy si říkáme, že když dostaneme branku, nic se neděje a hrajeme dál. Myslím, že v tomto hledisku se zlepšujeme a už nás inkasované branky nerozhodí tak, jako tomu bývalo dříve. Naopak se hráči více snaží a chtějí výsledek utkání otočit.

Kluci odehráli skvělé utkání. Dohromady jsme sice každou čtvrtinu prohrály na obou hřištích o 2 branky, ale utkání podle mého názoru bylo vyrovnané. Dukla má velmi šikovné hráče, ale naši kluci ukázali, že se jim můžou rovnat. Individuálně se kluci často prosazovali a vytvářeli si šance. V utkání jsme vstřelili krásných 26 branek.

Někdy se nám stávalo, že jsme pomalu zareagovali na herní situaci nebo zazmatkovali. Tím vším se, ale kluci učí a získávají zkušenosti.

Jako úvodní utkání to hodnotím velice kladně a samozřejmě budeme chtít dál takto bavit rodiče a hlavně sami sebe.

Zápasu se zúčastnili: Fanda Domša, Eneko Goikoetxea, Dan Holý, Miky Konečný, Tom Lacko, Honza Limberg, Vojta Slavík, Míra Trnka, Šíma Černý, Honza Reitmeier, Kuba Štěpánek, Vojta Zlatník

sobota 28.3.2015 | Jan Špinka | Přečteno: 2117