Muži A: Divoký druhý poločas body nepřinesl

V sobotu jsme v domácím prostředí přivítali Troju, která byla před utkáním jen bod za námi.
2:3
(1:1)
8.kolo v So 14.10.2017 10:30
Troja
Branky FC Háje: 26.Látal, 80.Vostrovský. Diváci: 30,
Sestava FC Háje: Lačík-Lojda,Sojka,Dvořák,Kloboučník-Rájecký(72.Špinka),Soucha,Látal,Skirdov(62.Vostrovský)-Látal,Dub(78.Hrubý)

V úvodu utkání jsme si opět připravili mnoho brankových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Během prvních pěti minut se do šancí dostali Dub, Soucha i Látal. Kdybychom po pár minutách vedli 2:0, nikdo by se nemohl divit.

Jenže to se nestalo a po našem úvodním tlaku se začali projevovat i hosté a v 16. minutě se jim podařilo vstřelit první branku zápasu. Po centru do vápna se k odraženému míči dostal hráč Troji a z voleje trefil nechytatelně k tyči. Tato akce přišla z ničeho nic a na pár minut nás obdržená branka zabrzdila.

Probudili jsme se až ve 25. minutě a bylo to probuzení gólové. Klouboučník poslal do vápna nádherný centr a Látal hlavou vyrovnal na 1:1. Po dalších šancích branka nepadla a poločas skončil nerozhodně.

Na začátku druhého poločasu jsme opět měli možnost zápas rozhodnout, do dvou šancí se dostal útočník Dub. Nejdříve šel sám ze strany, ale brankáře neprostřelil. Hned o minutu později po krásném sólu a centru Lojdy, zastavila jeho hlavičku tyč.

Tyto neproměněné šance se nám vymstily, neboť Troja dokázala ve druhém poločase dvakrát úspěšně udeřit a pro nás smolně odskočit do dvoubrankového vedení. Od 75. minuty to byla hra jen na jednu branku, kdy jsme se snažili zachránit alespoň remízu. V 80. minutě vykřesal naději Vostrovský, který umístěnou střelou z vápna snížil na 2:3.

Více se nám bohužel nepodařilo a v domácím prostředí jsme tak nestačili na hosty z Troji. Mrzet nás mohou hlavně neproměněné šance ze začátků obou poločasů.