Muži A: Dvougólový Látal zajistil remízu

Ve 4. kole I. A třídy čekal na hájecké muže Újezd nad Lesy B.
Újezd n. Lesy T.
Újezd n. Lesy B
Branky FC Háje: 19.,77. Látal. Diváci: 50,
Sestava FC Háje: Láčík - Šejnost,Sojka,Dvořák,Souček -Vostrovský,Hovorka,Grešnjakov(85.Hrůza),Špinka-Látal,Rájecký

V sobotu to byl zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním byli aktivnější domácí, kteří hrozili hlavně ze své pravé strany, odkud do vápna létalo hodně nebezpečných centrů, tak ve druhém poločase jsme více ze hry měli my.

Domácí vlétli do zápasu s velkou chutí a prvních 15 minut nás téměř k ničemu nepustili. My jsme se prosadili až v 19. minutě a byla z toho hned úvodní branka utkání. Před vápnem se k odraženému míči dostal Látal a přesnou střelou nám zajistil vedení.

Od této chvíle se hra více vyrovnala, ale Újezd měl pořád trochu navrch. Jeho tlak sílil a ve 34. minutě se domácím povedlo srovnat, když se po centru z pravé strany hlavou prosadil Novák. To do poločasu nebylo vše, neboť ve 40. minutě domácí dokonali obrat a střelou z vápna se ujali vedení 2:1.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme více pokrýt soupeřovu pravou stranu, více držet míč a pokusit co nejrychleji vyrovnat. V zásadě se nám povedlo vše až na rychlé vyrovnání. To přišlo až v 77. minutě, kdy si Hovorka naběhl na právě straně pro přihrávku, zatáhl míč až k rohovému praporku, kde na sebe natáhl dva obránce, a i přes převahu soupeře se mu povedlo odcentrovat a Látal hlavou srovnal na 2:2.

Na konci zápasu jsme měli více sil a například Rájecký mohl prudkou střelou rozhodnout o našem vítězství, ale brankář si s tímto projektilem poradil. Další branka už ale nepadla a zápas skončil nejspíše zaslouženou remízou.