Ve 4. jarním kole jsme na domácí půdě přivítali rezervu Újezdu nad Lesy.
17.kolo v So 14.4.2018 10:30
Újezd n. Lesy B
Branky FC Háje: 2.Soucha,4.Látal . Diváci: 25,
Sestava FC Háje: Lačík-Šejnost,Sojka,Hovorka,Špinka(67.Vostrovský)-Nguyen(46.Kloboučník),Soucha,Grešnjakov,Lojda-Látal(87.Hrubý),Novák(90.Rašpilčka)

V šatně vládne pozitivní atmosféra a ta se projevuje samozřejmě i na hřišti. Do zápasu jsme chtěli tentokrát vstoupit úspěšně a vstřelit první branku, což se nám v minulých domácích zápasech nepovedlo. Tento cíl se nám povedlo splnit již ve 2. minutě, když se dokázal prosadit Soucha. Za dvě minuty jsme se radovali znovu, Látal ustál těžký souboj s hostujícím obráncem a se štěstím dokázal míč umístit do branky. Ve 4. minutě jsme tak vedli 2:0.

Chtěli jsme ještě více využít náš skvělý nástup ke vstřelení třetí branky, to se nám bohužel nepovedlo. Během prvního poločasu jsme měli další zajímavé příležitosti, ale chyběla nám přesnost a někdy i větší nabídka v pokutovém území. Soupeř se postupem času začal více osmělovat a "vystrkovat růžky".

Podobně vypadala situace i ve druhém poločase. Měli jsme územní převahu, ale nedokázali jsme ji přetavit v další branku. Zápas jsme sice dovedli do vítězného konce a s čistým kontem, ale náš výkon po dvou vstřelených brankách nebyl optimální. Dnes to stačilo, ale v dalších kolech přijdou těžší zápasy a my musíme být připravení.

Buďme však pozitivní, neboť ze čtyř jarních zápasů máme 12 bodů a po špatném podzimu teď zažíváme hezké chvíle. Děkujeme opět skvělým hájeckým fanouškům za podporu během zápasu.