Podolí - Starší přípravka 2006

V sobotu jsme odehráli velmi povedené utkání na domácí půdě s Podolím. Hráči měli před zápasem velkou chuť zvítězit a to se projevovalo v průběhu celého zápasu.
40:9
6.kolo v So 15.10.2016 14:45
Podolí

Po minulých zápasech, kdy na sebe hráči brali málo odpovědnost a spoléhali na takzvané „tahouny“ týmu, jsem se rozhodl neudělat dvě vyrovnaná hřiště, ale sestavil jsem jedno hřiště z nejvíce nastartovaných hráčů. Zajímalo mě, jak si s tím hráči na druhém hřišti poradí a kdo z nich se projeví, jako „tahoun“. Dále jsem chtěl také vidět, jak bude fungovat spolupráce hráčů, kteří jsou aktuálně nejvíce nastartovaní.

Toto rozdělení se nám osvědčilo. Opět jsme měli sice pomalejší začátek, ale po pár minutách jsme se rozjeli a herní převahu jsme dokázali potvrdit brankami. Na hřišti blíže ke kabinám si kluci chvíli nevěděli poradit s tím, že osud zápasu leží jen na nich. Po slabší první čtvrtině pak odehráli skvělé utkání a potěšilo mě, že se projevili konečně noví vůdci, jako je například Tomáš Hadraba a Tomáš Lacko. Na tomto hřišti se ukázala síla týmu a kluci tu zaslouženě vyhráli 16:8.

Na druhém silnějším hřišti nás zajímalo, jak si kluci vyhoví, když budou hrát všichni spolu. V tomto složení společně hráli jen v pátek před zápasem. Sice dostali branku hned z prvního útoku, ale také to byla poslední branka, kterou v zápase obdrželi. V momentech, kdy dokázali po zisku míče rychle zvětšit hřiště a dali si nahrávku místo dlouhého tahání míče, efektivně překonávali obranu soupeře. Mezery máme ještě v rychlosti práce s míčem a v komunikaci. Radost mám z desítek vytvořených brankových příležitostí, jen bychom měli být ještě více přesní v zakončení. Na tomto hřišti jsme vyhráli 24:1.

Zápasu se zúčastnili: Bartoš F., Domša, Goikoetxea, Hadraba, Holý, Konečný, Kubánek, Limberg, Lacko, Málek, Stříbrský, Šilhánek, Oráč, Pechanec, Trnka, Sobotka