Ročník 05/06: Skvělé otočení zápasu

V předposledním kole jsme zavítali na Vítkov, kde nás čekalo utkání s Unionem Žižkov.
2:7
(2:3)
17.kolo v So 26.5.2018 15:15
Vítkov T.
Union Žižkov
Diváci: 30,

Před zápasem jsme měli menší trable s nominací, neboť se omluvilo několik hráčů. Nakonec se nám podařilo do utkání nastoupit s jedním hráčem na střídání, kluci si s tímto deficitem poradili i přes velmi horké počasí. Úvod zápasu byl v naší režii a soupeře jsme ihned zatlačili, avšak z vytvořených šancí jsme branku vstřelit nedokázali. Bylo to hlavní díky nedůraznému zakončení a pomalou prací s míčem v pokutovém území.

Po našem počátečním tlaku se osmělili i domácí, kteří vstřelili branku hned z prvního brejku. Poté se dokázali prosadit i z přímého kopu a najednou jsme prohrávali o dvě branky. Bylo dobré, že si v úvodu utkání kluci ověřili, že mají dostatečné schopnosti ohrozit domácí branku a tento pocit jim nezmizel ani po nepříznivém stavu. Naopak, ještě více zabrali a do poločasu zaslouženě otočili skóre zápasu ve svůj prospěch na 2:3.

Ve druhém poločase už se hrálo především na jednu branku. Dokázali jsme přidat další 4 góly a další šance si připravit. Díky vstřeleným brankám nám narostlo sebevědomí a hráli jsme až do závěrečného hvizdu s velkou chutí.

Kluci si vítězství zasloužili, někteří odehráli celé utkání bez střídání a v horkém počasí to nebylo určitě něco jednoduchého.

Zápasu se zúčastnili: Moravec, Papež, Brychta, Němec, Klikar, Hadraba, Zlatuška, Bobruška, Dovhanyč.